درباره ما

شرکت ثنا مبدل توسعه پارس

خلاقیت ، نوآوری و آفرینش یک پدیده ، پشتوانه ای از انگیختگی می طلبد و دگرگونه نگریستن و این همان عرصه ایست که ما خود را درآن مدعی می دانیم ، اما گفتار اگر رهنمون عمل نباشد مدعی را سر درگم ادعای خویش می سازد ، از همین رو گذشته خویش را که برهان این ادعاست ، در این قالب به حضورتان عرضه می داریم.

شرکت ثنا مبدل توسعه پارس با بیش از 10 سال سابقه و تجربه تولیدی – صنعتی به عنوان اولین ارائه دهنده خدمات پس از فروش سیستم های برودتی و حرارتی، با رویکردی به روز و برنامه ریزی اصولی و دقیق نسبت به سرویس ادواری، تعمیر و نگهداری، نصب، مونتاژ و دمونتاژ و رسوب زدایی انواع بویلر و مبدلهای حرارتی صفحه ای در پایتخت معنوی ایران، مشهد مقدس فعالیت می نماید. این شرکت علاوه بر فعالیتهای فوق مفتخر است با بهره گیری از متخصصین و مهندسین مجرب و با سابقه و با هدف قطع وابستگی به واردات انواع تجهیزات مربوط به مبدلهای حرارتی صفحه ای، تحقیقات و مطالعات خود را با کمک شرکت های دانش بنیان داخلی جهت طراحی و ساخت این نوع مبدلها طبق استانداردهای متداول بین المللی و مورد تایید صنایع داخلی آغاز و در گام نخست موفق به ساخت انواع واشر ( Gaskets ) باکیفیت و مرغوبیت بالا براساس استانداردهای معتبر شده است و در گام بعدی موفق به تولید انواع صفحات در ابعاد کوچک، متوسط و بزرگ و فوق بزرگ گردیده است. حضور فعال مهندسین این شرکت در تمامی مراحل پروژه اعم از مشاوره، تعریف پروژه، طراحی، ساخت ، نصب و راه اندازی همگام با کارشناسان و بازرسین، این اطمینان را به کارفرمایان می دهد که پروژه با بهترین کیفیت و هزینه کمتر مطابق با الزامات مربوطه اجرا می گردد. لازم به ذکر است این شرکت با پشتکار و تلاش متخصصین خود در وندور لیست ( vendor list ) ( تولید کنندگان و تامین کنندگان مجاز ) شرکتهای بزرگ و معتبر همچون فولاد مبارکه اصفهان و پتروشیمی شازند ثبت گردیده است.

  • واحد مالی و حسابرسیتیم حسابداری منسجم و دقیق
  • نظارت ISO - آزمایشگاهکلیه اقدامات مجموعه توسط مهندسین آزمایشگاه و نظارت برمبنای پروتکلهای ISO 9001
  • واحد تولیدی و کارگاهیبخش تولید کارخانه شامل مهندسین و تکنسینهای فنی
  • واحد بازرگانیواحد فروش و خدمات پس از فروش با کادری مجرب ومتعهد

سند چشم انداز شرکت دانش بنیان ثنا مبدل توسعه پارس

 

  • – ما معتقدیم کیفیت مسیری است بی انتها و بهبود مستمر کیفیت را در تمامی فعالیتهای خود لازم می دانیم
  • – منابع انسانی مهمترین و ارزشمند ترین منابع سازمانی خود دانسته و حفظ کرامت و تامین رضایت با رویکرد شایسته سالاری را بر خود واجب می دانیم .
  • – ما برآنیم در افق 1404 – (سند چشم انداز جمهوری اسلامی ایران ) برترین شرکت تولیدی وصنعتی در زمینه تجهیزات گرمایشی و سرمایشی بوده و به عنوان یک شرکت خوش نام و مطرح جایگاه نخست علمی ، فناوری ، تولیدی و خدماتی در سراسر کشور عزیزمان و منطقه قرار گرفته باشیم .

اهداف و خط مشی سیستم مدیریت کیفیت

شرکت ثنا مبدل توسعه پارس، طراح و مجری سیستم های حرارتی و برودتی

 با ایجاد تفکر فرایندگرا درکلیه سطوح سازمان درجهت برآورده ساختن الزامات قانونی و رعایت اصول فنی و کیفی و همچنین سر لوحه قرار دادن مشتری مداری ازطریق تامین خواسته ها و رضایت و اعتماد مشتریان ، خودرا متعهد به اصول زیر میداند.
به منظور دستیابی به اصول بالا این شرکت سیستم مدیریت کیفیت رامنطبق با الگوی استاندارد ISO 9001:2008 درکلیه سطوح به اجرا درآورده و بطور مداوم خود را نسبت به بهبود مستمر و اثر بخشی سیستم متعهد میداند، همچنین سازمان درابتدای هرسال نسبت به تعیین اهداف کیفی در راستای این خط مشی اقدام نموده و با بازنگری ازطریق پایش و اندازه گیری و تحلیل، میزان تحقق اهداف کیفی را بررسی میکند.
اینجانب با اعتقاد کامل و عزمی راسخ از این سیستم پشتیبانی نموده و ازتمامی همکاران انتظار دارم ضمن درک صحیح آن درجهت برآورده ساختن خواسته های استاندارد و شکل گیری سیستم مدیریت کیفیت تلاش نمایند .

 رعایت استانداردهای ملی و بین المللی و تلاش درجهت افزایش رضایت مشتریان

توسعه منابع انسانی ازطریق بکارگیری نیروی متخصص آموزش دیده و اثربخش علی الخصوص درحوزه های اجرایی

فراهم نمودن محیط کار مناسب و صمیمی و ایجاد مشارکت بین همکاران درتصمیم گیری های سازمانی

گسترش استفاده ازفناوری اطلاعات و ارتباطات و استفاده بهینه از تجهیزات موجود

کاهش ظایعات، جلو گیری از دوباره کاری و بهبود مداوم سطح کیفی جهت دسترسی به بازار های جدید و بزرگتر

فراهم نمودن شرایط همکاری و مشارکت با شرکت های صاحب نام درمنطقه و جهان 

بیش از 10 سال سابقه

3+مشتری های خارجی
26+پروژه های در دست اقدام
1260+پروژه های انجام شده

گواهی نامه ها و تقدیر نامه های دریافتی

شرکت ثنا مبدل توسعه پارس در راستای فعالیت های خود مفتخر است گواهینامه ها و استانداردهای داخلی و بین المللی را در زمینه ی طراحی ، ساخت ، تجهیز و اجزای پروژه های مرتبط با مبدل های حرارتی صفحه ای و سیستم های HVAC دریافت نماید.

خانهمحصولاتگالریارتباط با ما